Maloni naujiena

Rugpjūčio 30 d. Lietuvos kariuomenės mokykla perdavė Aleksoto bendruomenės centro paramą Ukrainos kariuomenės mokymo centrui „Desna".


Lietuvos kariuomenės mokykla su Ukrainos kariuomenės mokymo centru glaudžiai bendradarbiauja nuo 2016 m. vasaros, kai mokyklos instruktoriai vedė 12 savaičių trukmės bazinio karinio mokymo kursus Ukrainos kariuomenės profesinės karo tarnybos kariams. Siekiant parengti reikiamą instruktorių skaičių, Ukrainos kariai, įgiję karinio mokymo patirties, šiais metais jau patys organizavo tokio pobūdžio kursus. Vėliau jie eis instruktorių pareigas ir mokys savo karius pagal modelį, panašų į Lietuvos kariuomenės privalomosios pradinės karo tarnybos karių rengimo programą.


Lietuvos kariuomenės mokyklos viršininkas pulkininkas leitenantas Stasys Paldūnas ir Ukrainos kariuomenės mokymo centro „Desna" vadovybė nuoširdžiai dėkoja Aleksoto bendruomenei (Kauno m.), kuri atsiliepė į Lietuvos kariuomenės mokyklos iniciatyvą prisidėti prie paramos Ukrainos kariams ir įsteigė paramos fondą. Už gruodžio mėnesį Aleksoto bendruomenės centro organizuotame Kalėdiniame aukcione surinktas lėšas buvo nupirktas naujas kompiuteris, taip pat Aleksoto seniūnijos gyventojai suteikė paramą materialinėmis priemonėmis, reikalingomis mokomosioms klasėms įrengti.
Su Aleksoto bendruomenės centru Lietuvos kariuomenės mokykla bendradarbiauja jau dešimt metų. Šis bendruomenės centras yra pilietiškos visuomenės pavyzdys, bendruomenės nariai aktyviai dalyvauja Šaulių sąjungos veikloje, įvairiose kariuomenės ir visuomenės iniciatyvose. 

Lietuvos kariuomenės mokyklos informacija

 

2017-09-02

Visos naujienos

© 2018 Visos teisės saugomos