Naujienos

2022-10-02
Aleksoto jaunimo paplūdimio tinklinio varžybos 
Spalio 1 d. Aleksoto bendruomenės centras, vykdydamas LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos programos “Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse” finansuojamą projektą “Iš praeities į ateitį su Aleksoto bendruomene (sutartis Nr. SRB 466, 2022 09 12), Aleksoto parke pirmą kartą organizavo Aleksoto jaunimo paplūdimio tinklinio varžybas.
2022-09-19
Aleksoto šventė, skirta Aleksoto bendruomenės centro 20 - mečiui 
Štai ir nuskambėjo paskutiniai Aleksoto šventės akordai. Norime padėkoti visiems šventės dalyviams, rėmėjams, edukatoriams, žiūrovams ir ypač organizatoriams - Aleksoto bendruomenės centro aktyvui su pirmininke Stepute Račkauskiene, kurie jau 22 - ą kartą organizavo šią bendruomenę vienijančią šventę.
2022-08-22
Karo istorijos festivalis Estijoje 
Aleksoto bendruomenės centro voltižieriai kartu su damomis bei dvariškiais šį savaitgalį buvo išvykę į Valgoje (Estija) vykusį karo istorijos festivalį.Šeštadienio rytą įsirengėme voltižierių stovyklą ir pasiruošėme festivalio renginiams. O jų būta nemažai: tai ir festivalio dalyvių (tarp jų ir mūsų Aleksoto komandos) eisena, imitaciniai mūšiai tarp Napoleono ir Rusijos armijų, ir miško brolių kova su NKVD daliniais, ir šiuolaikinės Estijos kariuomenės motorizuoto dalinio mūšis su priešais, parengusiais pasalą. Mūsų voltižieriai taip pat šauniai pasirodė mūšyje su carinės Rusijos daliniais, padėdami Napoleono armijai laimėti šį mūšį. Na, o po mūšio mūsų voltižierių su duona ir druska laukė Aleksoto ponios ir ponai, tęsėsi linksmybės: skirtingų armijų nariai ir jų gerbėjai maloniai bendravo, o aleksotiškiai festivalio dalyviams sušoko polonezą ir polką, tuo labai paįvairindami festivalio programą. Juk daug geriau draugystė ir muzika, negu karas ir kraujas..
2022-07-27
Aleksoto dviračių žygis 2022 
Šio sekmadienio rytą startavo jau 21-asis Aleksoto bendruomenės centro rengiamas dviračių žygis, skirtas S. Dariaus ir S. Girėno skrydžiui per Atlantą atminti. Išklausę LR Seimo nario Vytauto Juozapaičio patarėjos Liukrecijos Navickienės sveikinimų bei Aleksoto bendruomenės centro valdybos pirmininkės trumpo instruktažo, pagerbę lakūnų atminimą S. Dariaus ir S. Girėno memoriale, dviratininkų būrys leidosi į žygį Aleksotas - Garliava.
2022-03-27
Mes su Jumis, Ukraina 
Puikiai pavyko renginys, kurį inicijavo VDU Botanikos sodo draugų klubas, o parengti padėjo Aleksoto bendruomenės centras, LR Seimo nario Vytauto Juozapaičio patarėja Liukrecija Navickienė, VDU Botanikos sodo administracija. Renginys, kuriame ukrainiečiai, gyvenantys Aleksote, Vilijampolėje, Lampėdžiuose ar Romainiuose galėjo susitikti bei pabendrauti tarpusavyje bei su savo globėjais.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
© 2023 Visos teisės saugomos, programavo Webtemple