Naujienos

2019-03-21
Žemės diena Aleksote 
Na ir dienelė ta kovo 20-oji: iš Laimės dienos renginio Aleksoto bendruomenės centro nariai lėkė į Marvelės slėnį, kuriame šventėme Žemės dieną: pakabinome keletą inkilų, diskutavome apie slėnio rekonstrukcijos taisytinas vietas, pasvajojome apie pažintinį taką nuo Marvelės slėnio iki pat Nemuno. O kad besvajodami nesušaltume, vaišinomės karšta arbata ir mūsų šeimininkių pyragais.

Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.
2019-03-21
Laimės diena Aleksote 
Aleksoto bendruomenės centras, Aleksoto seniūnija bei Lietuvos aviacijos muziejus padovanojo vaikų dienos centro "Meilės lašelis" bei Sveikatos ir reabilitacijos centro "Sauliukas" vaikams ir jų tėveliams laimės akimirkų: įdomią ekskursiją apie Lietuvos aviacijos ir gaisrininkų tarnybos istoriją, leido "paskraidyti" su treniruokliais, pavaišino "Laimės" tortu, lėktuvėliais-sausainėliais, ir kiekvienam buvo įteikti šventės dalyvio pažymėjimai.
Daugiau nuotraukų - foto galerijoje
2019-03-20
Napoleono kariuomenės persikėlimo per Nemuną įamžinimo ženklo atidengimas 

Kovo 19 dieną ant Napoleono kalno (Jiesios piliakalnio) buvo atidengta memorialinė lenta, žyminti Prancūzijos didžiosios armijos persikėlimą per Nemuną 1812 m. birželio 24 d.

Ceremonijoje dalyvavo Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis, Prancūzijos ambasadorė Claire Lignieres-Counathe su delegacija, Kauno miesto savivaldybės atstovai, Aleksoto bendruomenės centro nariai ir svečiai.

2019-03-10
Prezidento Valdo Adamkaus bendruomenė sveikina Lietuvą 

Lietuvos Trispalvės spalvomis pražydo gimnazijos aikštė - pasitinkant Kovo 11-osios šventę mokiniai, mokytojai ir gimnazijos darbuotojai įsijungė į tradicija tapusį flashmob'ą. Nuotaikingu šokiu gimnazijos bendruomenė kasmet nuo pačių mažiausių iki vyriausių pasveikina pavasarėjančią Lietuvą, švęsiančią šalies Nepriklausomybės atkūrimo dieną
2019-03-07
Kviečiame 

Aleksoto bendruomenės centras kviečia į renginius:

Kovo 11-osios minėjimas Vytauto Didžiojo karo muziejaus sodelyje, 11.30 renkamės prie Aleksoto bendruomenės centro vėliavos

Kovo 20 d. 15 val. Laimės diena vaikučiams Lietuvos aviacijos muziejuje

Kovo 20 d. 16 val. Žemės diena Marvelės upės slėnyje
2019-02-26
Šv.Kazimiero atlaidai 
Šventas Kazimieras – dangiškas Lietuvos globėjas Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės ir Lenkijos karalaitis. Dėl savo pamaldumo ir doro gyvenimo 1602 m. paskelbtas šventuoju. Atminimo diena – kovo 4 d.

Aleksoto seniūnijos gyventojai gali didžiuotis turėdami šv. Kazimiero vardo bažnyčią ir galėdami iškilmingai minėti jo atminimo dieną.

Mūsų Aleksoto šv. Kazimiero parapijos klebonas Valius Zubavičius visus maloniai kviečia dalyvauti šv. Kazimierui skirtose mišiose kovo 3 d. 12 val. Aleksoto šv. Kazimiero bažnyčioje.
2019-02-26
VDU Botanikos sodas kviečia į renginius 
VDU Botanikos sodas kviečia į renginius, vyksiančius vasario-balandžio mėn.

Vasario 28 d., ketvirtadienis, 10 val. seminaras „Vaismedžių ir kitų medžių genėjimas“. Lektorius arboristas Leonardas Mekionis. Seminaras vyks VDU Botanikos sodo konferencijų salėje (Ž. E. Žilibero g. 4, Kaunas). Po seminaro bus išduodami pažymėjimai. Būtina registracija tel.: 8 613 21707.
2019-02-24
Užgavėnės Aleksote 2019 
Šiemet dėl rinkimų į savivaldybių tarybas turėjome keisti užgavėnių šventimo datą Aleksote. Šis sekmadienis buvo šiltas ir saulėtas, gal todėl į Aleksoto bendruomenės centro, Aleksoto seniūnijos ir VDU Botanikos sodo organizuotas užgavėnes sugužėjo didelis būrys jaunų ir senų, kaukėtų ir ne, ir ne tik aleksotiškių. Šventės dalyvius linksmino ansamblis Svirbė, kanapinis su lašininiu, o aplink pleveno blynų gardus kvapas. Šauniai pasilinksminome.
Daugiau nuotraukų - foto galerijoje.

5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13
© 2020 Visos teisės saugomos